gtag('config', 'AW-1009781835'); );

Tvorba webových stránek

ZÁKLAD PROPAGACE JE KVALITNÍ WEB, KTERÝ JE VIZITKOU UBYTOVÁNÍ, S MOŽNOSTÍ PŘÍMÉ REZERVACE

ZÁKLADNÍ KAMENY WEBU UBYTOVÁNÍ

bubliny

TVORBA WEBU A S ČÍM VÁM KONRÉTNĚ MŮŽEME POMOCT

Design, fotky, videa

Web je vizitkou ubytování. Kdokoliv zavítá na Vaše stránky, udělá si podle nich představu. Proto základem je jednoduchý, působivý design, který grafikou a fotkami vyzdvihne přednosti Vašeho ubytování.

A proč jednoduchý design? Protože chceme, aby se host na webu snadno orientoval. Pokud si chce zjistit prvotní informace, nebo chce rovnou přejít na rezervační formulář, vše musí být na dosah, nebo spíše na „doklik“ a zřetelně viditelné. Říká se tomu uživatelská přívětivost.

My Vám zajistíme:

 • Grafický návrh webu
 • Vytvoření nebo úpravu webu
 • Uživatelskou přívětivost webu
 • Responzivní design
 • Profesionální fotografie
 • Natočení propagačního videa

Rezervační formulář a recepční systém

Tvorbu a propagaci vlastního webu děláme hlavně proto, aby si potencionální hosté rezervovali ubytování přímo u Vás. Proto je potřeba mít na webu intuitivní rezervační formulář, kde se zobrazují aktuálně volné kapacity v zadaných termínech s aktuálními cenami a možností okamžité rezervace a platby. Většina takových systémů stojí velké peníze, my Vám ho ale nabízíme za bezkonkurenční cenu.

Zároveň s ním budete mít k dispozici recepční systém, kde se Vám zobrazují všechny rezervace, volné pokoje, ceny atd. Můžete nastavovat sezónní ceny, slevy, balíčky, pracovat s rezervacemi, kde je většina úkonů automatizována, včetně automatického vystavování faktur apod.

Zároveň také nabízí automatické obousměrné napojení na rezervační systémy jako Booking, Expedia, HRS a mnoho dalších.

My Vám zajistíme:

 • Vložení rezervačního formuláře do webu
 • Administrační prostředí pro správu rezervací, pokojů, cen, faktur, plateb
 • Zaškolení a první měsíc zdarma

Recenze

Na web můžete vložit hodnocení z TripAdvisoru, ocenění a přímý link na vložení recenze. Díky tomu návštěvníci webu hned uvidí Vaše ocenění od TripAdvisoru nebo budou moci jednoduše zadat svoji recenzi z Vašeho webu.

Také zde můžeme vytvořit vlastní formulář pro recenze na Vašem vlastním webu.

O recenze na TripAdvisoru, Bookingu, webu apod. se musíme ale starat, na kladné recenze děkovně odpovídat, ne však jednotnou strojenou frází, na negativní komentáře odpovídat bez emocí.

My Vám zajistíme:

 • Založení účtu na TripAdvisoru pro vkládání recenzí a hodnocení
 • Vložení TripAdvisor na web
 • Vytvoření vlastního formuláře pro vkládání recenzí a hodnocení

Responzivní design

Responzivní web je v dnešní době nutností. Přes polovinu objednávek a rezervací na internetu dnes lidé provádí na mobilních telefonech nebo tabletech.

Proto je potřeba mít upravený web tak, aby se na všech zařízeních zobrazoval správně.

My Vám zajistíme:

 • Úpravu webu tak, aby se správně zobrazoval a byl plně funkční na všech zařízeních

SEO

Tato zkratka znamená Search Engine Optimization. Jedná se o vytvoření a nastavení webu tak, aby byl co nejlépe vyhledatelný vyhledávači jako Google či Seznam a umisťoval se na předních pozicích při vyhledávání relevantního dotazu. Kvalitní a unikátní obsah, používání tagů, titulků, nadpisů, popisů, správně nastavená URL adresa, správné metaznačky, atd…

Hlavním cílem SEO je, aby Váš web našli lidé, kteří na internetu hledají pravě to, co nabízíte. Proto je obsah webu a jeho správné nastavení nezbytnou věcí k úspěchu.

My Vám zajistíme:

 • Nastavení SEO parametrů
 • Tvorbu obsahu a textů

Informace

Informace na webu jsou základ. Jak už pro výše zmíněné SEO, tak pro návštěvníky webu.

Informace o ubytování, pokojích, popř. nějaký příběh je nutností. Dále jsou samozřejmostí informace o okolí, co se zde dá podnikat, jaké aktivity provozovat… Čím více originálního a kvalitního textu pro návštěvníka, tím i lépe pro vyhledávače.

Aktuální informace o akcích v okolí, památkách, slavnostech apod. může na web přilákat i lidi, které nehledají konkrétně Vaše ubytování a rozhodnou se za Vámi vydat i díky těmto informacím. 

Uvést na web kontakt s mapou a případným popisem dostupnosti snad nemusíme ani připomínat.

Pokud máte aspoň trochu spisovatelského ducha, můžete do webu začlenit blog a psát zde např. o kulinářském umění s recepty z Vaší kuchyně.

Je dobré oslovit i zahraniční klientelu a web vytvořit vícejazyčný – anglická, německá, možná ruská i polská verze, čím více, tím lépe. S překladem je dobré i ceny uvádět v daných měnách.

My Vám zajistíme:

 • Copywriting – vytvoření čtivých textů k přihlédnutím k SEO
 • Popisy pokojů, ubytování, okolí
 • Založení blogu
 • Úpravu textů

Kontaktní formulář

Vhodně umístěný kontaktní formulář na webu usnadní komunikaci s návštěvníky webu a zároveň se může použít jako další zdroj pro sběr emailů do databáze na rozesílaní emailingových nabídek.

Propagaci vlastního ubytovacího zařízení děláme hlavně proto, aby si lidé ubytování rezervovali přímo u Vás. Proto je nezbytné mít na webu REZERVAČNÍ FORMULÁŘ, který je propojen s REZERVAČNÍM SYSTÉMEM, kde můžete jednoduše všechny rezervace spravovat, včetně plateb, cenotvorby, obsazenosti, atd.
V dnešním online světě je potřeba být vidět. My Vám s tím pomůžeme a díky správnému ONLINE MARKETINGU Vás najdou Vaši budoucí hosté na internetu hned a bez potíží si rezervují pobyt.

Rádi Vám poskytneme více informací, sjednáme nezávaznou informační schůzku nebo hovor.

Napište nám!

Copyright © All right reserved. | Theme: Business Click by eVisionThemes