gtag('config', 'AW-1009781835'); );

Rezervační a recepční systém

REZERVACE PŘÍMO NA WEBU, SNADNÁ PRÁCE S REZERVACÍ A BEZKONKURENČNÍ CENA

Jednoduché vložení rezervačního formuláře udělá z Vašeho webu rezervační portál pro Vaše hosty, kde se zobrazí aktuální volné kapacity, podrobnosti k pokojům a aktuální ceny s možností okamžité rezervace.

Zároveň s tím získáte online administrační prostředí pro správu rezervací, vystavování faktur, nastavení cen za pokoje, sezónní ceny, slevy, …

Možnost obousměrného napojení na rezervační portály jako Booking.com, Hotels.com a mnoho dalších.

Nabízíme Vám jednoduchý recepční a rezervační systém pro jakékoliv ubytovací zařízení. Rezervační systém jednoduše vložíme na Vaše internetové stránky. Recepční systém dostupný odkudkoliv online umožňuje spravovat Váš hotel nebo penzion.

Zefektivní se Vám práce spojená se zákazníky díky přehledné správě rezervací, automatickému vystavení faktur a dalším možnostem systému. Přes náš systém můžete spravovat i nabídku na booking.com a dalších rezervačních portálech!

Měsíc zdarma

První měsíc máte pro vyzkoušení služby zcela zdarma – až poté se nejlépe rozhodnete, jestli je pro Vás služba užitečná.

Ani koruna zbytečně

Žádné poplatky za instalaci, žádné provize a vynikající servis za jednu z nejlepších cen na trhu. Ubytování do 10 pokojů za 400 Kč měsíčně (+DPH). Každých dalších 10 pokojů +400 Kč měsíčně (+DPH).

Široké možnosti nastavení

Nastavení ceny za celý pokoj nebo podle počtu osob, slevy při ubytování na více nocí, sezónní ceny a další možnosti.

Rezervační systém

Nabídněte svým zákazníkům tu nejjednodušší a nejrychlejší cestu k rezervaci Vašeho ubytování. Rezervační systém lze zdarma a naprosto jednoduše vložit do Vašich webových stránek.

Ukázka

Můžete si vybrat, kde systém bude zobrazen. Můžete ho umístit do rohu na všechny stránky webu nebo vnořit do jedné rezervační stránky. Nebo využijte obě varianty.

Propojení s rezervačními portály

Spravujte všechny Vaše nabídky z Hopen.cz. Obousměrná komunikace s booking.com a dalšími 70 rezervačními portály. Cena za synchronizaci je 400 Kč měsíčně (+DPH) / 1 portál.

Správa rezervací

Přehledná správa rezervací v administraci – a můžete vkládat i nové rezervace, které jste přijali třeba po telefonu.

Fakturační systém

Podle každé rezervace můžete automaticky vytvořit a vytisknout fakturu pro zákazníka, všechny faktury jsou pak přehledně uloženy v systému.

V dnešním online světě je potřeba být vidět. My Vám s tím pomůžeme a díky správnému ONLINE MARKETINGU Vás najdou Vaši budoucí hosté na internetu hned a bez potíží si rezervují pobyt.
Základem online marketingu pro ubytovací zařízení je KVALITNÍ WEB. Je to vizitka hotelu či penzionu, na základě které se host rozhoduje, zda si pobyt rezervovat právě u Vás.

Rádi Vám poskytneme více informací, sjednáme nezávaznou informační schůzku nebo hovor.

Napište nám!

Copyright © All right reserved. | Theme: Business Click by eVisionThemes